BMB1E0120AN8
BMB1E0120AN8 TE CONNECTIVITY
product-1879855-4.datasheet.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY
Description: TE CONNECTIVITY - BMB1E0120AN8 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 120 ohm, 500 mA, BMB-A, 0.25 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Produktlänge: 1mm
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2020)
на замовлення 9845 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - BMB1E0120AN8 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 120 ohm, 500 mA, BMB-A, 0.25 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.25ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 500mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: BMB-A, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2020).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMB1E0120AN8 BMB1E0120AN8 Виробник : TE CONNECTIVITY product-1879855-4.datasheet.pdf Description: TE CONNECTIVITY - BMB1E0120AN8 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 120 ohm, 500 mA, BMB-A, 0.25 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.25ohm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: BMB-A
Produktbreite: 0.5mm