BMB1E0120PN8
BMB1E0120PN8 TE CONNECTIVITY
product-1-1879855-7.datasheet.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY
Description: TE CONNECTIVITY - BMB1E0120PN8 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 120 ohm, 1.5 A, BMB-P, 0.095 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.5
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.095
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
DC-Nennstrom: 1.5
Produktlänge: 1
euEccn: NLR
Impedanz: 120
Produktpalette: BMB-P
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125
Produktbreite: 0.5
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 8287 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 295
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - BMB1E0120PN8 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 120 ohm, 1.5 A, BMB-P, 0.095 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051100, Produkthöhe: 0.5, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.095, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, DC-Nennstrom: 1.5, Produktlänge: 1, euEccn: NLR, Impedanz: 120, Produktpalette: BMB-P, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125, Produktbreite: 0.5, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).