BMB1J0120PN8
BMB1J0120PN8 TE CONNECTIVITY
1935017.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY
Description: TE CONNECTIVITY - BMB1J0120PN8 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 120 ohm, 2.5 A, BMB-P, 0.05 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.05ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 2.5A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: BMB-P
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2020)
на замовлення 1587 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - BMB1J0120PN8 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 120 ohm, 2.5 A, BMB-P, 0.05 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.05ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 2.5A, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: BMB-P, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2020).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMB1J0120PN8 BMB1J0120PN8 Виробник : TE CONNECTIVITY 1935017.pdf Description: TE CONNECTIVITY - BMB1J0120PN8 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 120 ohm, 2.5 A, BMB-P, 0.05 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.05ohm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 2.5A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: BMB-P
Produktbreite: 0.8mm