BMB1J0600BN7
BMB1J0600BN7 TE CONNECTIVITY
1935016.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY
Description: TE CONNECTIVITY - BMB1J0600BN7 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 600 ohm, 100 mA, BMB-B Series, 0.6 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.6ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: BMB-B Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2020)
на замовлення 3376 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 133
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - BMB1J0600BN7 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 600 ohm, 100 mA, BMB-B Series, 0.6 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.6ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 100mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: BMB-B Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2020).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMB1J0600BN7 BMB1J0600BN7 Виробник : TE CONNECTIVITY 1935016.pdf Description: TE CONNECTIVITY - BMB1J0600BN7 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 600 ohm, 100 mA, BMB-B Series, 0.6 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.6ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: BMB-B Series
Produktbreite: 0.8mm