BMB2A0300BN7
BMB2A0300BN7 TE CONNECTIVITY
1935016.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY
Description: TE CONNECTIVITY - BMB2A0300BN7 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 300 ohm, 200 mA, BMB-B Series, 0.5 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.5ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 300ohm
Produktpalette: BMB-B Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.2mm
на замовлення 149 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - BMB2A0300BN7 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 300 ohm, 200 mA, BMB-B Series, 0.5 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.5ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 300ohm, Produktpalette: BMB-B Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.2mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
на замовлення 3377 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 428
BMB2A0300BN7 BMB2A0300BN7 Виробник : TE CONNECTIVITY 1935016.pdf Description: TE CONNECTIVITY - BMB2A0300BN7 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 300 ohm, 200 mA, BMB-B Series, 0.5 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.5ohm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 300ohm
Produktpalette: BMB-B Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.2mm