BMB2A0300PN8
BMB2A0300PN8 TE CONNECTIVITY
1935017.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY
Description: TE CONNECTIVITY - BMB2A0300PN8 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 300 ohm, 2 A, BMB-P Series, 0.07 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.07ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 2A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 300ohm
Produktpalette: BMB-P Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.2mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2020)
на замовлення 2477 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 106
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - BMB2A0300PN8 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 300 ohm, 2 A, BMB-P Series, 0.07 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.07ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 2A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 300ohm, Produktpalette: BMB-P Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.2mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2020).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMB2A0300PN8 BMB2A0300PN8 Виробник : TE CONNECTIVITY 1935017.pdf Description: TE CONNECTIVITY - BMB2A0300PN8 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 300 ohm, 2 A, BMB-P Series, 0.07 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.07ohm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 2A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 300ohm
Produktpalette: BMB-P Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.2mm