BR230-290B2-28V
BR230-290B2-28V Microchip Technology
35541930312026916126322-br230.pdf
Виробник: Microchip Technology
Power Relay 28VDC 10A 4PDT(43.63x26.03x25.65)mm Flange
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BR230-290B2-28V Виробник : Microsemi Corporation 126322-br230 Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 28V