Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > BR230-290B3-28V-024L
BR230-290B3-28V-024L Microchip Technology
imageredirector.aspxtoken443049.pdf
Виробник: Microchip Technology
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 28V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 28VDC, Operating Temperature: -70°C ~ 125°C, Termination Style: Solder Hook, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 96.6 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Nom, Must Release Voltage: 5.1 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Active.
Інші пропозиції BR230-290B3-28V-024L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BR230-290B3-28V-024L Виробник : Microsemi Corporation 126322-br230 Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 28V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 28VDC
Operating Temperature: -70°C ~ 125°C
Termination Style: Solder Hook
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 96.6 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Nom
Must Release Voltage: 5.1 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC