Продукція > MICROSEMI CORPORATION > BR230D-290B2-28V-021M
BR230D-290B2-28V-021M
BR230D-290B2-28V-021M Microsemi Corporation
BR230D.pdf
Виробник: Microsemi Corporation
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 28V
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Relay 28VDC 10A 4PDT(43.63x26.03x25.65)mm Chassis.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BR230D-290B2-28V-021M Виробник : Microchip Technology 4518126323-br230d.pdf Power Relay 28VDC 10A 4PDT(43.63x26.03x25.65)mm Chassis