BR230D-78A2-12V Microchip Technology
4518126323-br230d.pdf
Виробник: Microchip Technology
Power Relay 12VDC 10A 4PDT(43.63x26.03x25.65)mm THT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -70°C ~ 125°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 153.8 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 208VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 3.5 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Load - Max Switching: 2080VA, 280W.
Інші пропозиції BR230D-78A2-12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BR230D-78A2-12V Виробник : Microsemi Corporation 126323-br230d Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -70°C ~ 125°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 153.8 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 208VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 3.5 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Load - Max Switching: 2080VA, 280W