Продукція > MICROSEMI CORPORATION > BR231D-450B2-28V-007L
BR231D-450B2-28V-007L Microsemi Corporation
126325-br231d
Виробник: Microsemi Corporation
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 28V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 28VDC
Operating Temperature: -70°C ~ 125°C
Termination Style: Solder Hook
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 62.2 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 208VAC, 28VDC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 28V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 28VDC, Operating Temperature: -70°C ~ 125°C, Termination Style: Solder Hook, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 62.2 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 208VAC, 28VDC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms.