Продукція > BZG > BZG03C10
BZG03C10
Виробник:
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZG03C10
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Стабілітрони, .
Інші пропозиції BZG03C10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03-C10 Виробник : PHILIPS DO214AC
BZG03C10
Додати до обраних Обраний товар
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Стабілітрони
товару немає в наявності
BZG03-C10 BZG03-C10 Виробник : EIC bzg03-c1020-20bzg03-c200.pdf Zener Diode Single 10V 6% 4Ohm 3000mW 2-Pin SMA