Продукція > TE CONNECTIVITY > CBS-22CN21-21M-9
CBS-22CN21-21M-9
CBS-22CN21-21M-9 TE Connectivity
pgurl_product-cw9558-000.pdf
Виробник: TE Connectivity
Shielded Multi-Conductor Cable Braid Foam Fluorinated Ethylene Propylene 2Conductors 22AWG 4.54mm White Fluorinated Ethylene Propylene 15.24m
Написати відгук
Description: CABLE 4COND 22AWG WHITE SHLD 50', Packaging: Spool, Length: 50.00' (15.24m), Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: 19/34, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Number of Conductors: 4, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.170" (4.32mm), Conductor Insulation: Foam Fluorinated Ethylene-Propylene (FFEP), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0080" (0.203mm), Shield Type: Foil, Conductor Material: Copper, Silver Coated, Jacket Color: White.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Spool
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: 19/34
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Conductors: 4
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.170" (4.32mm)
Conductor Insulation: Foam Fluorinated Ethylene-Propylene (FFEP)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0080" (0.203mm)