CBT50J180K TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 180K OHM 5% 1/2W AXIAL
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: -600/ +200ppm/°C
Size / Dimension: 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Composition: Carbon Composition
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 180 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 180K OHM 5% 1/2W AXIAL, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: -600/ +200ppm/°C, Size / Dimension: 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm), Composition: Carbon Composition, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 180 kOhms.