CDE23N-60-B10K
Код товару: 217232
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Резистори > Змінні резистори (потенціометри)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDE23N-60-B10K CDE23N-60-B10K Виробник : SR PASSIVES cde-series.pdf Category: Slide potentiometers
Description: Potentiometer: slide; 10kΩ; 500mW; THT; ±20%; linear; metal; carbon
Resistance: 10kΩ
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Type of potentiometer: slide
Characteristics: linear
Body material: metal
Potentiometer features: mono
Body dimensions: 88x12.5x11mm
Shaft dimensions: 4 x 1.2 x 15mm
Power: 0.5W
Track length: 60mm
Operating voltage: 500V
Track material: carbon
на замовлення 565 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
З цим товаром купують
Силіконовий провід 26AWG (0.15mm²-30/0.08TS) коричневий
4 Додати до обраних Обраний товар
Кабель, провід, шлейф, мережеві шнури > Провода монтажні
Група: Провід монтажний
Розріз, мм.кв: 0,15 mm²
К-сть жил: багатожильний
Матеріал жил: лужена мідь
Ізоляція (матеріал): силікон
Колір: коричневий
Опис: Провід багатожильний, матеріал оболонки: силікон, стійкий до більшості хімічних сполук. Номінальна напруга: U₀/U:300/500В, зовнішній діаметр:~1,5мм, робоча температура: -50...200°C.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Група: Провід монтажний
Розріз, мм.кв: 0,15 mm²
К-сть жил: багатожильний
Матеріал жил: лужена мідь
Ізоляція (матеріал): силікон
Колір: фіолетовий
товару немає в наявності
12 Додати до обраних Обраний товар
Розріз, мм.кв: 0,15 mm²
Колір: чорний
54 м - РАДІОМАГ-Київ
7 Додати до обраних Обраний товар
Розріз, мм.кв: 0,15 mm²
Колір: червоний
70 м - РАДІОМАГ-Київ
Модуль мультиплексор на 16 каналів на CD74HC4067
Модульні елементи > Arduino та супутні модульні елементи
Опис: Дозволяє підключити до 16 датчиків використовуючи 4 контакти, Опір ключів: 70 Ом при напрузі живлення 4,5 В, швидкість перемикання: 6ns при напрузі живлення 4,5 В, живлення: 1,2-6В