CDE91N-100-B10K
Код товару: 75684
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Резистори > Змінні резистори (потенціометри)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDE91N-100-B10K CDE91N-100-B10K Виробник : SR PASSIVES cde-series.pdf Category: Slide potentiometers
Description: Potentiometer: slide; 10kΩ; 300mW; THT; ±20%; linear; metal; carbon
Resistance: 10kΩ
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Type of potentiometer: slide
Characteristics: linear
Body material: metal
Potentiometer features: mono
Body dimensions: 128x16x8mm
Shaft dimensions: 4 x 1.2 x 15mm
Power: 0.3W
Track length: 100mm
Operating voltage: 200V