CMC-0553-00-3CS2903 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=CMC-0553&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOK-UP DL STRND 2/0AWG ORANGE
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Wire Gauge: 2/0 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 1330/30
Operating Temperature: 200°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.553" (14.05mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper, Nickel Coated
Jacket Color: Orange
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP DL STRND 2/0AWG ORANGE, Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Wire Gauge: 2/0 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 1330/30, Operating Temperature: 200°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.553" (14.05mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Nickel Coated, Jacket Color: Orange.