CPF-A-0805B20KE1
CPF-A-0805B20KE1 TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773200&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 20K OHM 0.1% 1/10W 0805
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 20 kOhms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CPF-A-0805B20KE1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, Dünnschicht, 20 kohm, ± 0.1%, 100 mW, 0805 [Metrisch 2012], tariffCode: 85332100, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 100, Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, TCR niedrig, Widerstand: 20, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C, Produktlänge: 2.01, euEccn: NLR, Produktpalette: CPF-A, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 155, Produktbreite: 1.25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPF-A-0805B20KE1 CPF-A-0805B20KE1 Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773200&DocType=DS&DocLang=English Description: RES SMD 20K OHM 0.1% 1/10W 0805
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance: 20 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Мінімальне замовлення: 18
CPF-A-0805B20KE1 CPF-A-0805B20KE1 Виробник : TE CONNECTIVITY product-5-2176217-4.datasheet.pdf Description: TE CONNECTIVITY - CPF-A-0805B20KE1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, Dünnschicht, 20 kohm, ± 0.1%, 100 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332100
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 100
Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, TCR niedrig
Widerstand: 20
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C
Produktlänge: 2.01
euEccn: NLR
Produktpalette: CPF-A
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 155
Produktbreite: 1.25
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 20 шт: