CRG0402F620K
CRG0402F620K TE CONNECTIVITY
TYEL-S-A0001173207-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: TE CONNECTIVITY
Description: TE CONNECTIVITY - CRG0402F620K - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 620 kohm, ± 1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005]
Qualifikation: -
Nennleistung: 62.5mW
Widerstandstyp: Universell
isCanonical: Y
Widerstand: 620kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 1.02mm
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2020)
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CRG0402F620K - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 620 kohm, ± 1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 62.5mW, Widerstandstyp: Universell, isCanonical: Y, Widerstand: 620kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 1.02mm, euEccn: NLR, Produktpalette: CRG Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2020).
Інші пропозиції CRG0402F620K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRG0402F620K CRG0402F620K Виробник : TE CONNECTIVITY TYEL-S-A0001173207-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TE CONNECTIVITY - CRG0402F620K - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 620 kohm, ± 1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005]
Qualifikation: -
Nennleistung: 62.5mW
Widerstandstyp: Universell
isCanonical: N
Widerstand: 620kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 1.02mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CRG Series
productTraceability: No
Nennspannung: 50V
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2020)
на замовлення 30 шт:
CRG0402F620K CRG0402F620K Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773204&DocType=DS&DocLang=English Description: RES SMD 620K OHM 1% 1/16W 0402