DBA6171C3-BSMAM
DBA6171C3-BSMAM TE Connectivity
eng_ds_dba6171cx_1.pdf
Виробник: TE Connectivity
Antenna Blade 3dBi Gain 960MHz/7125MHz Bag/Carton
на замовлення 600 шт:
Написати відгук
Description: DIPOL,SMAM,SWIVEL,617-7125MHZ,OU, Packaging: Box, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 617MHz ~ 698MHz, 698MHz ~ 960MHz, 1.427GHz ~ 1.606GHz, 1.71GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, 3.3GHz ~ 4.2GHz, 5.15GHz ~ 6GHz, Applications: 4G, 5G, LTE, Gain: 0dBi, 1dBi, 1dBi, 2.1dBi, 2.1dBi, 3.9dBi, 4.4dBi, Termination: SMA Male, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 7, VSWR: 2, 2.3, 2.5, 3.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 7.283" (185.00mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 657.5MHz, 829MHz, 1.516GHz, 1.955GHz, 2.5GHz, 3.75GHz, 5.575GHz, RF Family/Standard: Cellular, Part Status: Active, Power - Max: 5 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBA6171C3-BSMAM DBA6171C3-BSMAM Виробник : TE CONNECTIVITY DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=DBA6171Cx&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=DBA6171C3-BSMAM Description: TE CONNECTIVITY - DBA6171C3-BSMAM - HF-Antenne, 6 bis 7.125GHz, 5G / Mobilfunk / Cat-M / NB-IoT, 4.4dBi, 50 Ohm, linear, SMA-Anschluss
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: 5
Frequenz, min.: 6GHz
Produktpalette: DBA6171xx Series
Eingangsleistung: 5W
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 7.125GHz
SVHC: To Be Advised
на замовлення 150 шт:
Кількість Ціна
DBA6171C3-BSMAM DBA6171C3-BSMAM Виробник : TE Connectivity eng_ds_dba6171cx_1.pdf Antenna Blade 3dBi Gain 960MHz/7125MHz Bag/Carton
на замовлення 115 шт:
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 115 шт:
Packaging: Box
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 617MHz ~ 698MHz, 698MHz ~ 960MHz, 1.427GHz ~ 1.606GHz, 1.71GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, 3.3GHz ~ 4.2GHz, 5.15GHz ~ 6GHz
Termination: SMA Male
Ingress Protection: IP67
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 7.283" (185.00mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 657.5MHz, 829MHz, 1.516GHz, 1.955GHz, 2.5GHz, 3.75GHz, 5.575GHz
RF Family/Standard: Cellular
Part Status: Active
Power - Max: 5 W