Продукція > VISHAY > DG3000DB-T1-E1
DG3000DB-T1-E1 VISHAY
dg3000.pdf
Виробник: VISHAY
BGA 7
на замовлення 1050 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC SW SPDTX1 2.3OHM 6MICRO FOOT, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-WFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), On-State Resistance (Max): 2.3Ohm, Supplier Device Package: 6-Micro Foot™ (1.5x1), Voltage - Supply, Single (V+): 1.8V ~ 5.5V, Charge Injection: 38pC, Crosstalk: -67dB @ 1MHz, Switch Circuit: SPDT, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 2:1, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 36ns, 22ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 30pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 1.2nA, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1.
Інші пропозиції DG3000DB-T1-E1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DG3000DB-T1-E1 Виробник : Vishay Siliconix dg3000.pdf Description: IC SW SPDTX1 2.3OHM 6MICRO FOOT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-WFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
On-State Resistance (Max): 2.3Ohm
Supplier Device Package: 6-Micro Foot™ (1.5x1)
Voltage - Supply, Single (V+): 1.8V ~ 5.5V
Charge Injection: 38pC
Crosstalk: -67dB @ 1MHz
Switch Circuit: SPDT
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 2:1
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 36ns, 22ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 30pF