Продукція > DG > DG300BDJ
DG300BDJ
Виробник: DG
DIP
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DG300BDJ DG
Description: IC SWITCH SPST-NOX2 50OHM 14DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 14-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), On-State Resistance (Max): 50Ohm, Supplier Device Package: 14-PDIP, Voltage - Supply, Dual (V±): ±15V, Charge Injection: 8pC, Crosstalk: -74dB @ 500kHz, Switch Circuit: SPST - NO, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 150ns, 130ns (Typ), Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 14pF, 14pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 5nA, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 2.
Інші пропозиції DG300BDJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DG300BDJ Виробник : Vishay Siliconix Description: IC SWITCH SPST-NOX2 50OHM 14DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
On-State Resistance (Max): 50Ohm
Supplier Device Package: 14-PDIP
Voltage - Supply, Dual (V±): ±15V
Charge Injection: 8pC
Crosstalk: -74dB @ 500kHz
Switch Circuit: SPST - NO
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 150ns, 130ns (Typ)
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 14pF, 14pF