Продукція > DH1 > DH1364-4R7M
DH1364-4R7M
Виробник:
на замовлення 400 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DH1364-4R7M
Description: FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD.
Інші пропозиції DH1364-4R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DH1364-4R7M Виробник : TE Connectivity DH1364,%20DH2280,%20DH8950%20Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD