DH8950-150M
DH8950-150M TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 15UH 1.2A 170 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції DH8950-150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DH8950-150M DH8950-150M Виробник : TE Connectivity Description: FIXED IND 15UH 1.2A 170 MOHM SMD