DH8950-220M
DH8950-220M TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 22UH 1A 250 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції DH8950-220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DH8950-220M DH8950-220M Виробник : TE Connectivity Description: FIXED IND 22UH 1A 250 MOHM SMD