DH8950-330M
DH8950-330M TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 33UH 820MA 370 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції DH8950-330M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DH8950-330M DH8950-330M Виробник : TE Connectivity Description: FIXED IND 33UH 820MA 370 MOHM