DN8155-220K TE Connectivity (Tyco Electronics)
DN8155-470K.PDF
Виробник: TE Connectivity (Tyco Electronics)
Дросель SMD, L = 22 мкГн, Idc, А = 1,5, Точн, % = 10, Rdc, мОм = 110, Габ. розм, мм = 8.1 х 7.3 х 5.5, Тексп, °С = -40...+85, Екранування = Ні,... Група товару: Індуктивності Корпус: 8.1x7.3x5.5mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1000 шт
Написати відгук
Дросель SMD, L = 22 мкГн, Idc, А = 1,5, Точн, % = 10, Rdc, мОм = 110, Габ. розм, мм = 8.1 х 7.3 х 5.5, Тексп, °С = -40...+85, Екранування = Ні,... Група товару: Індуктивності Корпус: 8.1x7.3x5.5mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1000 шт.
Інші пропозиції DN8155-220K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DN8155-220K Виробник : TE Connectivity Description: FIXED IND 22UH 1.5A 110 MOHM SMD