DN8155-330K TE Connectivity (Tyco Electronics)
DN8155-470K.PDF
Виробник: TE Connectivity (Tyco Electronics)
Дросель SMD, L = 33 мкГн, Idc, А = 1,2, Точн, % = 10, Rdc, мОм = 110, Тексп, °С = -40...+85,... Група товару: Індуктивності Корпус: 8.1x7.3x5.5mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 100 шт
Написати відгук
Дросель SMD, L = 33 мкГн, Idc, А = 1,2, Точн, % = 10, Rdc, мОм = 110, Тексп, °С = -40...+85,... Група товару: Індуктивності Корпус: 8.1x7.3x5.5mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 100 шт.
Інші пропозиції DN8155-330K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DN8155-330K Виробник : TE Connectivity Description: FIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD