Продукція > DQ1 > DQ1260-471M
DQ1260-471M
DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf
Виробник:
на замовлення 200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DQ1260-471M
Description: FIXED IND 470UH 580MA 770 MOHM.
Інші пропозиції DQ1260-471M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DQ1260-471M DQ1260-471M Виробник : TE Connectivity DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf Description: FIXED IND 470UH 580MA 770 MOHM
товару немає в наявності