DQ1280-101M
DQ1280-101M TE Connectivity
DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 100UH 1.7A 220 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції DQ1280-101M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DQ1280-101M DQ1280-101M Виробник : TE Connectivity DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf Description: FIXED IND 100UH 1.7A 220 MOHM