Продукція > DQ1 > DQ1280-102M
DQ1280-102M
DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf
Виробник:
на замовлення 400 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DQ1280-102M
Description: FIXED IND 1MH 550MA 1.82 OHM SMD.
Інші пропозиції DQ1280-102M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DQ1280-102M DQ1280-102M Виробник : TE Connectivity DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf Description: FIXED IND 1MH 550MA 1.82 OHM SMD
товару немає в наявності