DQ1280-471M
DQ1280-471M TE Connectivity
DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 470UH 790MA 980 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції DQ1280-471M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DQ1280-471M DQ1280-471M Виробник : TE Connectivity DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf Description: FIXED IND 470UH 790MA 980 MOHM