Продукція > DQ1 > DQ1280-4R7M
DQ1280-4R7M
DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf
Виробник:
на замовлення 7600 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DQ1280-4R7M
Description: FIXED IND 4.7UH 13.5A 16 MOHM.
Інші пропозиції DQ1280-4R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DQ1280-4R7M DQ1280-4R7M Виробник : TE Connectivity DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 13.5A 16 MOHM
товару немає в наявності