DQ6530-100M
DQ6530-100M TE Connectivity
DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 10UH 1.1A 150 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DQ6530-100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DQ6530-100M DQ6530-100M Виробник : TE Connectivity DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf Description: FIXED IND 10UH 1.1A 150 MOHM SMD