DQ6530-470M
DQ6530-470M TE Connectivity
DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 47UH 500MA 690 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції DQ6530-470M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DQ6530-470M DQ6530-470M Виробник : TE Connectivity DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf Description: FIXED IND 47UH 500MA 690 MOHM