DQ6545-101M
DQ6545-101M TE Connectivity
DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 100UH 420MA 1.03 OHM
Написати відгук
Інші пропозиції DQ6545-101M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DQ6545-101M DQ6545-101M Виробник : TE Connectivity DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf Description: FIXED IND 100UH 420MA 1.03 OHM