DQ6545-471M
DQ6545-471M TE Connectivity
DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 470UH 200MA 3.93 OHM
Написати відгук
Інші пропозиції DQ6545-471M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DQ6545-471M DQ6545-471M Виробник : TE Connectivity DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf Description: FIXED IND 470UH 200MA 3.93 OHM