DQ7545-102M
DQ7545-102M TE Connectivity
DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 1MH 180MA 6 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції DQ7545-102M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DQ7545-102M DQ7545-102M Виробник : TE Connectivity DQ1260,%201280,%206530,%206545,%207534,%207545%20Series.pdf Description: FIXED IND 1MH 180MA 6 OHM SMD