DS6630-100M
DS6630-100M TE Connectivity
DS1137,%201145,%201351,%201976,%206630%20Series.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 10UH 1A 75 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DS6630-100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS6630-100M DS6630-100M Виробник : TE Connectivity DS1137,%201145,%201351,%201976,%206630%20Series.pdf Description: FIXED IND 10UH 1A 75 MOHM SMD