DS6630-101M
DS6630-101M TE Connectivity
DS1137,%201145,%201351,%201976,%206630%20Series.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 100UH 300MA 480 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції DS6630-101M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS6630-101M DS6630-101M Виробник : TE Connectivity DS1137,%201145,%201351,%201976,%206630%20Series.pdf Description: FIXED IND 100UH 300MA 480 MOHM