DS6630-102M
DS6630-102M TE Connectivity
DS1137,%201145,%201351,%201976,%206630%20Series.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 1MH 150MA 3.4 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції DS6630-102M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS6630-102M DS6630-102M Виробник : TE Connectivity DS1137,%201145,%201351,%201976,%206630%20Series.pdf Description: FIXED IND 1MH 150MA 3.4 OHM SMD