Продукція > DS6 > DS6630-103M
DS6630-103M
DS1137,%201145,%201351,%201976,%206630%20Series.pdf
Виробник:
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DS6630-103M
Description: FIXED IND 10MH 20MA 39.6 OHM SMD.
Інші пропозиції DS6630-103M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS6630-103M DS6630-103M Виробник : TE Connectivity DS1137,%201145,%201351,%201976,%206630%20Series.pdf Description: FIXED IND 10MH 20MA 39.6 OHM SMD
товару немає в наявності