DS6630-1R0M
DS6630-1R0M TE Connectivity
DS1137,%201145,%201351,%201976,%206630%20Series.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 1UH 3A 40 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції DS6630-1R0M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS6630-1R0M DS6630-1R0M Виробник : TE Connectivity DS1137,%201145,%201351,%201976,%206630%20Series.pdf Description: FIXED IND 1UH 3A 40 MOHM SMD