DS6630-470M
DS6630-470M TE Connectivity
DS1137,%201145,%201351,%201976,%206630%20Series.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 47UH 500MA 230 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції DS6630-470M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS6630-470M DS6630-470M Виробник : TE Connectivity DS1137,%201145,%201351,%201976,%206630%20Series.pdf Description: FIXED IND 47UH 500MA 230 MOHM