DS6630-471M
DS6630-471M TE Connectivity
DS1137,%201145,%201351,%201976,%206630%20Series.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 470UH 190MA 1.8 OHM
Написати відгук
Інші пропозиції DS6630-471M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS6630-471M DS6630-471M Виробник : TE Connectivity DS1137,%201145,%201351,%201976,%206630%20Series.pdf Description: FIXED IND 470UH 190MA 1.8 OHM