DS6630-4R7M
DS6630-4R7M TE Connectivity
DS1137,%201145,%201351,%201976,%206630%20Series.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 60 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції DS6630-4R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS6630-4R7M DS6630-4R7M Виробник : TE Connectivity DS1137,%201145,%201351,%201976,%206630%20Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 60 MOHM SMD