DSP45-12A
DSP45-12A Littelfuse
littelfusepowersemiconductorsdsp4512adatasheet.pdf
Виробник: Littelfuse
Diode 1.2KV 45A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD Tube
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IXYS SEMICONDUCTOR - DSP45-12A - Diode mit Standard-Erholzeit, 1.2 kV, 45 A, Zweifach in Reihe, 1.6 V, 480 A, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: TO-247AD, Durchlassstoßstrom: 480A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Diodenkonfiguration: Zweifach in Reihe, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Durchlassspannung, max.: 1.6V, Sperrverzögerungszeit: -, usEccn: EAR99, Durchschnittlicher Durchlassstrom: 45A, euEccn: NLR, Anzahl der Pins: 3Pin(s), Produktpalette: DSP45, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Periodische Spitzensperrspannung: 1.2kV, Betriebstemperatur, max.: 175°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSP45-12A DSP45-12A Виробник : Littelfuse littelfusepowersemiconductorsdsp4512adatasheet.pdf Diode 1.2KV 45A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD Tube
на замовлення 90 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
DSP45-12A DSP45-12A Виробник : IXYS Littelfuse-Power-Semiconductors-DSP45-12A-Datasheet?assetguid=6500b4bf-1968-4b30-bc50-2589b11ce80a Description: DIODE ARRAY GP 1200V 45A TO247AD
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Series Connection
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 45A
Supplier Device Package: TO-247AD
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.28 V @ 45 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1200 V
на замовлення 280 шт:
DSP45-12A DSP45-12A Виробник : IXYS SEMICONDUCTOR IXYS-S-A0009463583-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: IXYS SEMICONDUCTOR - DSP45-12A - Diode mit Standard-Erholzeit, 1.2 kV, 45 A, Zweifach in Reihe, 1.6 V, 480 A
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: TO-247AD
Durchlassstoßstrom: 480A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Diodenkonfiguration: Zweifach in Reihe
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Durchlassspannung, max.: 1.6V
Sperrverzögerungszeit: -
usEccn: EAR99
Durchschnittlicher Durchlassstrom: 45A
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: DSP45
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Periodische Spitzensperrspannung: 1.2kV
Betriebstemperatur, max.: 175°C
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 321 шт:
Мінімальне замовлення: 3
DSP45-12A DSP45-12A Виробник : IXYS Littelfuse_Power_Semiconductors_DSP45_12A_Datasheet.pdf Rectifiers 45 Amps 1200V
на замовлення 164 шт:
DSP4512A Виробник : IXYS
DSP45-12A DSP45-12A
Додати до обраних Обраний товар
emas_control units.pdf Резистори > Змінні резистори (потенціометри)
Розміри: Потенціометр; 22мм; -25 ÷ 70 ° C; IP65 однооборотний
товару немає в наявності
DSP45-12A Діод
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди випрямні й імпульсні
товару немає в наявності