DTM13-12PA-R008
DTM13-12PA-R008 TE Connectivity / DEUTSCH
product-DTM13-12PA-R008.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity / DEUTSCH
Automotive Connectors 12P SZ 20 DTM RECP
на замовлення 1240 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - DEUTSCH - DTM13-12PA-R008 - Kfz-Steckverbinder, DTM Series, Abgewinkelte Buchse, 12 Kontakt(e), Stiftkontakt, Leiterplatte, tariffCode: 85366930, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: -, isCanonical: Y, IP-Schutzart: IP67, usEccn: EAR99, Nennstrom: -, Anzahl der Kontakte: 12Kontakt(e), euEccn: NLR, Kontaktüberzug: Nickel, Kfz-Steckverbindergehäuse: Abgewinkelte Buchse, Produktpalette: DTM Series, productTraceability: No, Steckverbindermaterial: Kunststoffgehäuse, Nennspannung: 250VAC, Kfz-Kontakt: Stiftkontakt, Leiterplatte, SVHC: Decamethylcyclopentasiloxane (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DTM13-12PA-R008 DTM13-12PA-R008 Виробник : TE Connectivity Deutsch Connectors product-DTM13-12PA-R008.datasheet.pdf Description: CONN HEADER R/A 12POS
Packaging: Bulk
Features: Mounting Flange
Connector Type: Header
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 12
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Ingress Protection: IP68/IP6K9K
Insulation Color: Black
Contact Finish - Mating: Nickel
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Circular
Contact Length - Post: 0.112" (2.84mm)
Insulation Height: 1.378" (35.00mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Plastic
на замовлення 300 шт:
Кількість Ціна
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: -
isCanonical: Y
IP-Schutzart: IP67
usEccn: EAR99
Nennstrom: -
Anzahl der Kontakte: 12Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktüberzug: Nickel
Kfz-Steckverbindergehäuse: Abgewinkelte Buchse
Produktpalette: DTM Series
productTraceability: No
Steckverbindermaterial: Kunststoffgehäuse
Nennspannung: 250VAC
Kfz-Kontakt: Stiftkontakt, Leiterplatte
SVHC: Decamethylcyclopentasiloxane (04-Feb-2026)
на замовлення 197 шт:
DTM13-12PA-R008 DTM13-12PA-R008 Виробник : TE Connectivity dtm13-12pa-r008.pdf Conn Rectangular M 12 POS 4.19mm Solder RA Thru-Hole Package
Мінімальне замовлення: 21
на замовлення 596 шт:
Мінімальне замовлення: 4
tariffCode: 85369095
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 57 шт:
Мінімальне замовлення: 3