DU1311-100M
DU1311-100M TE Connectivity
DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 10UH 3.5A 40 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DU1311-100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DU1311-100M DU1311-100M Виробник : TE Connectivity DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf Description: FIXED IND 10UH 3.5A 40 MOHM SMD