DU1330-102M
DU1330-102M TE Connectivity
DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 1MH 50MA 8.4 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції DU1330-102M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DU1330-102M DU1330-102M Виробник : TE Connectivity DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf Description: FIXED IND 1MH 50MA 8.4 OHM SMD